top of page
IMG_9480.JPG

co tetuji

co tetuji

čemu se věnuji a ukázky mých prací

jak se objednat

pokud máte zájem o tetování, čtěte pozorně prosím

jak to probíhá

co se děje po objednání a odpovědi na nejčastější otázky

ceník

hrubý odhad cen dle motivů

Co vlastně tetuji?

V současné době se věnuji pouze realismu, především portrétům (ať už lidským nebo zvířecím).

Další oblíbená témata jsou reprodukce uměleckých děl, soch, květiny, rodinné fotky, filmové scény atd.

Realismus je dost obsáhlý styl a na rozdíl od jiných tetovacích směrů může znázornit prakticky jakýkoliv motiv. Společným prvkem zůstává, že se jej snaží vykreslit co nejvěrohodněji a bez stylizace. Charakteristické jsou jemné stíny a málo výrazné linky.
Ukázky mojí tvorby můžete najít níže. 

 

Pokud byste rádi tetování v jiném stylu, porozhlédněte se po umělci, který Vaše představy splňuje lépe. 

Určitě za tím nehledejte nějakou neochotu prosím, ale představa, že je tatér jen tiskárna na donesené obrázky, a zvěční vám na tělo cokoliv si zamanete, naštěstí patří k dobám minulým. 

Dobrý tatér by měl být především umělec. A pravda, trochu i řemeslník. Pokud to se svým řemeslem a uměním myslí vážně, piluje si svůj vlastní směr a styl, a jeho rukopis se v jeho díle stává dost citelným.

Nemluvě o tom, že je ve výsledném díle vždy poznat, zda to dotyčného bavilo, nebo nikoliv.

Prosím skutečně vybírejte svého tatéra pečlivě, především podle stylu a kvality hotových prací. Přeci jen se jedná o dílo na celý život. 

Šikovných tatérů všech žánrů je u nás naštěstí dostatek.

Pokud si nejste jistí, kde hledat, případně o jaký styl to máte vlastně zájem, doporučím strávit chvíli na googlu, pinterestu, instagramu, případně sepsat dotaz, přiložit referenční obrázky a zeptat se v některé z facebookových tetovacích skupin. Víc hlav víc ví, určitě se najde někdo, kdo Vás správně nasměruje.

 

Co netetuji?

Jak píši výše, nevěnuji se jiným stylům a stejně tak netetuji covery, dodělávky, cizí práce nebo motivy, které se mně samotné nelíbí a neztotožním se s nimi (momentálně se týká především tetování hodin, padlých i jiných andělů atd.). Z časových důvodů také nechystám návrhy na přání.

Ani mě do toho prosím nepřemlouvejte- pokud mi téma není blízké, dá mi to hodně práce jej zpracovat, nebude mě to ve výsledku bavit, a to se zákonitě projeví na kvalitě.

A s kvalitou kompromisy dělám jen velice nerada.

bottom of page