top of page
IMG_9479.JPG

jak to probíhá

co tetuji

čemu se věnuji a ukázky mých prací

jak se objednat

pokud máte zájem o tetování, čtěte pozorně prosím

jak to probíhá

co se děje po objednání a odpovědi na nejčastější otázky

ceník

hrubý odhad cen dle motivů

Jak to probíhá?

než začneme tetovat

Objednávka

Jak se ke mně objednáte a co vše by měl Váš email obsahovat si prosím přečtěte na stránce jak se objednat.

Termín

Na Vaši objednávku v průběhu bookingového týdne odpovím a navrhnu Vám termín realizace tetování. Většinou objednávám maximálně na tři až čtyři měsíce dopředu, myslím, že je to výhodnější systém pro mě i zákazníky. Určitě nepatřím k lidem, kteří by si mnuli ruce nad diářem plným na dva roky dopředu. Mám takto lepší přehled a Vy máte možnost objednat se na období, které Vám vyhovuje nejvíce. Například pokud víte, že budete chtít tetování realizovat až za rok, ozvěte se prosím později v odpovídajícím bookingu.

Záloha

Ve chvíli, kdy si datum vzájemně potvrdíme, Vás poprosím o zálohu na termín ve výši 1000CZK, údaje k bezhotovostní platbě připíšu.
Záloha se následně odečítá od výsledné ceny tetování a je vratná pouze v případě, že se mi z termínu omluvíte alespoň týden předem.

Chápu, že nemoci a nešťastné náhody neovlivníte, ale pokud bude doba kratší než týden, bude se vratnost odvíjet od toho, zda se mi podaří najít za Vás náhradu.

Vše je na individuální domluvě a určitě nikomu hlavy netrhám, jen mě prosím vždy informujte.

Vizualizace

Pokud mi pošlete i fotografii místa, kam budete chtít motiv umístit, nachystám Vám pro představu vizualizaci (ať si můžete vybrat styl pozadí, rozmyslet velikost a umístění).

Z časových důvodů vycházím pouze z reálných předloh a návrhy tak nekreslím, díky za pochopení.

 

realizace
V domluvený termín se prosím dostavte ke mně do salonu na adrese Vozová 8 (mapu najdete zde).
Čas tetování vždy domlouvám individuálně- dopolední termín nejčastěji začínám mezi 8 a 9 hodinou, odpolední podle náročnosti dopolední práce, nejčastěji kolem 15hod (do Prahy to mám přes hodinu cesty, proto mi prosím vždy dejte předem vědět, jak Vám doprava časově vychází)
Ve studiu mám kolegyni, proto prosím omezte doprovody, případně se prosím předem zeptejte.
Zvířata z hygienických důvodů povolena nejsou.
Jelikož většinou tetuji větší a časově náročnější práce, je salon vybavený vším potřebným. Jediné, co si prosím vezměte s sebou, je svačina a kniha/tablet/mobil na zabití dlouhé chvíle. WiFi je k dispozici.
Prostor je NEKUŘÁCKÝ, pokud kouříte, zkuste prosím po dobu tetování mírnit svoji chuť pomocí náhražek jako jsou elektronické cigarety a nikotinové žvýkačky. Delší pauzy v průběhu nejsou zrovna vhodné a z hygienických důvodů bych byla raději, kdybyste v průběhu tetování neopouštěli prostory. Díky za pochopení.
Příprava
Většinu přípravy si chystám ještě před Vaším příchodem, obtisky si vždy dělám digitálně dopředu a následně mi je v požadované velikosti vytiskne tiskárna, nemusíme tím tak ztrácet čas. Spolu jen změříme a vybereme vhodnou velikost, následuje oholení a vydesinfikování daného místa na těle a samotný obtisk. Stencil je třeba nechat minimálně čtvrt až půl hodinky zaschnout, máte tak čas se v klidu aklimatizovat, odskočit si, vypít čaj nebo rozkoukat seriál.
Ještě před začátkem samotného tetování mi prosím dejte vědět, zda nejste na něco alergičtí, nemáte poruchy hojení, srážlivosti krve, diabetes, případně jiné zdravotní problémy, o kterých bych měla vědět. Na samotném procesu to příliš nezmění, je ale dobré mít přehled a snažit se případné komplikace co nejvíce minimalizovat.
Tetování
Z tetování samotného nemusíte mít strach, většinu plochy hlavně stínuji, což je takové nepříjemné (pro někoho naopak i příjemné) škrabání, žádná nesnesitelná bolest se nekoná. Nejprotivnější součástí tak zůstává nutnost být v jedné pozici a příliš se nehýbat, proto si prosím přibalte něco na zahnání nudy. Pokud nám to poloha dovolí, můžete si i schrupnout (děje se to častěji než byste mysleli). Pokud budete přesezení a budete se potřebovat protáhnout, nebojte se ozvat.
Co se týče materiálů používám kvalitní barvy od Panthera ink, které jsou vyráběny v Itálii, tedy certifikované pro EU a vhodné i pro vegany. 
Po tetování
Po skončení tetování dílo pořádně umyji, vydesinfikuji (používám ionizované stříbro, které neštípe) a nafotím.
Následně nalepím vícedenní krycí folii. Folie je pružná, omyvatelná, chrání čerstvé tetování před zanesením infekce a nečistotami a také eliminuje tvorbu nepříjemných stroupků. Na tetování ji doporučuji nechat přibližně čtyři dny (čas ponechání je dost variabilní- záleží na umístění, jak moc se člověk potí, má mastnou pokožku atd., pokud tetování zůstává pod folií čisté bez výpotku, je možné nechat i déle, pokud je naopak pod folií nahromaděná tekutina, nebo dotyčný pociťuje nějaký diskomfort jako pálení a svědění, je lepší ji sundat ihned). Folii je ideální sundávat pod teplou vodou a to tahem souběžně s kůží (tedy nestrhávat od kůže jako náplast), tetování jemně omýt antibakteriálním mýdlem a osušit. Po osušení příležitostně mazat hojící mastí (nepřemazávat! jen něžně, aby kůže a stroupky nezůstávaly vysušené).
Po zahojení své tetování chraňte před UV a mažte jej krémem s vysokým SPF, barvy Vám tak vydrží déle syté a omezíte blednutí a rozpíjení.
bottom of page